Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Sebastian napisał:
Kopiuj/Wklej ...masz opanowane ...może by tak coś od siebie?... w demokracji głosujemy (nawet można korespondencyjnie...demagogia jest tu całkowicie zbyteczna.
To powiedz mi, jak beda zorganizowane wybory korespondencyjne poza granicami kraju, tak, zeby nikt nie pozostal wykluczony? I w jaki sposob zostanie zagwarantowana uczciwosc tych wyborow?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Przedstawiciel 007 napisał:
mart enty to jakim twoim zdaniem jest idealny kandydat z listy kandydatów na Urząd Prezydenta Polski A co Cie to obchodzi? Wybory maja byc anonimowe i tego sie trzymaj. Kandydatow jest dziesieciu i chce, zeby bylo demokratycznie i zeby kazdy mogl zaglosowac, nie ponoszac wielkich kosztow. A tym bardziej ceny zdrowia i zycia siebie i swoich bliskich. Tym bardziej, ze mam dzieci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
dajecie minusiki.
Konsulaty mamy 4 w Norwegii. Osoby z dalszych stron chcace zaglosowac musza przejechac minimum 300 km w jedna strone. A przeciez glosowanie ma byc korespondencyjne. Myslicie, ze karty do glosowania beda rozsylane w Norwegii, Australii, Brazylii itd? Kazdy kraj ma osobne przepisy, a polskie przepisy obowiazuja tylko na terenie ambasad i konsulatow. Nie poza nimi. Ja wiem, ze betonu nie skrusze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
Poprzednie wybory zostaly sfalszowane to i te beda,powinno sie wezwac niezaleznych obserwatorow oraz zabezpieczyc parlament prezydencki po przegranych wyborach Dudy,zeby nie mial czasu niszczyc dokumenty go kompromitujace.Czas rozbic ten kartel mafijny !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
napisał:
Sebastian napisał:
Kopiuj/Wklej ...masz opanowane ...może by tak coś od siebie?... w demokracji głosujemy (nawet można korespondencyjnie...demagogia jest tu całkowicie zbyteczna.
To powiedz mi, jak beda zorganizowane wybory korespondencyjne poza granicami kraju, tak, zeby nikt nie pozostal wykluczony? I w jaki sposob zostanie zagwarantowana uczciwosc tych wyborow?


No i co, ciezko odpowiedziec na proste pytanie?

Bedziesz milczal, a jutro, czy pojutrze znowu wyskoczysz ze swoimi wierszykami w innym wątku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Przedstawiciel 007
(Przedstawiciel 007)
Wiking
Pytam z ciekawości tylko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Przedstawiciel 007
(Przedstawiciel 007)
Wiking
Widzę że jesteś z tych co totalna opozycja . Bez programu bez przyszłości
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Przedstawiciel 007 napisał:
Widzę że jesteś z tych co totalna opozycja . Bez programu bez przyszłości
Widzisz... Wszyscy pisowcy nazywaja ludzi o innych pogladach totalną opozycją. Taki slogan dla oglupialych ludzi. A tym bardziej mlodych. Roznica miedzy mlodymi, a starymi zwolennikami pisu jest taka, ze zadna. Widza swiat czarno bialo.I to wlasnie kaczynski wykorzystuje.Przeciez AWS byl partia, ktorej czlonkami byli pisowcy i pełowcy. Potem sie podzielili. I co? Teraz pis dobry, a po zle? Nie twierdze tego. Twierdze, ze nalezy sie trzymac zasad demokracji, ktore zostaly ustalone w 1997 za pomoca Konstytucji, a ktore to zasady Pis lamie notorycznie od 5 lat zmieniajac je jak im pasuje tylko dlatego, ze maja wiekszosc. I sami nie stosuja sie nawet do tych nielegalnie ustalonych przez siebie zasad. I wierz mi, Ciebie tez to w koncu dotknie mlodziencze, zwolenniku pisu. Bo oni nie licza sie z nikim i z niczym. Jesli bedzie Ci dane dojrzec, to zrozumiesz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sula
(Sula)
Wiking
Tylko PiS
Do przodu Polsko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok